Evinizde az kullanılmış veya hali hazırda aktif kullandığınız sağlam eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile alıyoruz.

Evinizde aktif kullandığınız her türlü 2. el beyaz eşyabuzdolabıçamaşır makinesibulaşık makinesitelevizyonbilgisayaruydufırınset üstü ocakklima ikinci el eşya alan bir firma olarak müşteri memnuniyeti gözeterek kapınızdan alıyoruz.

Sadece ikinci el beyaz eşya değil tabiki, kullandığınız yemek masasıyatak odasıgenç odasıraydolapgardropkoltuk takımıçekyathalı gibi 2. el eşyalarınızıda yenilemek istediğinizde, eski eşyalarınızı en yüksek fiyata nakit alalım.

İkinci el eşya alanlar çoğu zaman eşyalarınızın değerini doğru belirlemeyebilir. Size tavsiyemiz ev eşyalarınızı yenilediyseniz Nur spottan fiyat öğrenmeden eşyalarınızı değerinin altında satmayınız.

İddaa ediyoruz 2. el eşya alan firmalar arasında en yüksek fiyatla alımı biz yapıyoruz.

kartal ikinci el esya

Kartal İkinci El Esya Alan Spotcu

İkinci el eşya sektörü özellikle mobilya, beyaz eşya ve elektronik eşyalar açısından oldukça rekabeti yüksek bir sektördür. Bu anlamda hizmet sunan birçok firma bulmak mümkündür. Biz de Nur Spot olarak ikinci el eşyalarınızı sizin açınızdan en yüksek fiyatlar ile almaya çalışan ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan bir firmayız. İkinci el eşya alanlar arasında gerek fiyat gerek hizmet kalitesi anlamında sunduğumuz olanaklar ile piyasada fark yaratmaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınız için bize danışmadan ve fiyat almadan harekete geçmemenizi öneririz.

Geniş bir alana hitap eden firmamız İstanbul’un her yerinden ikinci el eşya alımı yapabilmeyi başarmıştır. Farklı istikametlerde bulunan ekiplerimiz ve araçlarımız sayesinde, telefonla görüşmemizden sonra sizler ile anlaşıldığı takdirde çok kısa süre içerisinde nakliye aracımızla adresinizde olabiliyoruz. Böylece alışverişimizi çok kısa sürede tamamlıyor ve sizi hem kullanmadığınız – işinize yaramayacak eşyanızdan kurtarıyoruz, hem de anında eşyanızın ödemesini yapıyoruz.